Asistent vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2200 - 2400 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane căreia îi place interacțiunea cu oamenii și care este atentă la detalii deoarece considerăm că fiecare client este important.

Caracteristicile candidatului ideal:
- Dornic să învețe;
- Implicat;
- Orientat spre dezvoltarea afacerii;
- Comunicativ;
- Capabil să rezolve probleme;
- Amabil atât cu clienții, cât și cu colegii de echipă.

Descrierea jobului

Responsabilitățile principale ale unui asistent de vânzări sunt:
- Oferă consultanță de vânzări clienților;
- Prezintă o atitudine plăcută și deschisă față de clienți;
- Cunoaște în detaliu toate produsele comercializate;
- Efectuează operațiuni la casa de marcat și POS;
- Păstrează ordinea și curățenia în spațiul de lucru.
Beneficiile salariale vin împreună cu un mediu de lucru foarte plăcut și cu oportunități de avansare în cadrul firmei.

Venchi se află în topul Cioccogelateriilor din lumea întreagă, iar din anul 2008 produsele brandului se găsesc și pe piața românească. Principalele categorii de produse destinate vânzării sunt:
- Pralinele de ciocolată;
- Tabletele de ciocolată;
- Cutiile de cadouri;
- Înghețata.
Publicat 18 mai 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos