Asistent vanzari

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Addeco Resurse Umane recruteaza Asistent vanzari pentru unul dintre clientii sai, un principal furnizor de materiale si echipamente pentru industria publicitara.

Cerinte:
  • Experienta in domeniul servicii client ( min 12 luni)
  • Studii superioare
  • Cunostinte de operare PC ( Microsoft Office – Word, Excel, Outlook)
  • Cunoasterea unui sistem ERP constituie un avantaj
  • Abilitate de comunicare si relationare
  • Capacitatea de a invata oferta tehnica a produselor din portofoliu
  • Capacitatea de a gestiona eficient o cantitate mare de informatii
  • Munca in echipa

Responsabilitati:
  • Prelucrarea  comenzilor, introducerea in sistem si urmarirea lor pana la indeplinirea conditiilor de livrare
  • Preluarea si rezolvarea reclamatiilor de la client
  • Intelegerea nevoilor clientilor, consilierea acestuia si oferirea de alternative, produse complementare
  • Realizarea de oferte generale sau personalizate si transmiterea lor catre client

Beneficii:
  • Program de lucru L-V (09:00-17:30)
  • Contract de munca determinat
  • Salariu Net 2300
  • Tichete de masa 20 Ron

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 27 oct. 2021 Reactualizat 24 nov. 2021 Expiră 26 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos