Publicat 30 Sep 2020 | Expiră 31 Oct 2020

ASISTENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asigura o buna comunicare atat cu interiorul departamentului cat si relatia acestuia cu celelalte departamente.

Descrierea jobului

- Asigura relatia cu clientii cu privire la serviciile prestate de angajator;
- Asigura relatia cu furnizorii;
- Tine evidenta si centralizeaza facturi (atat de vanzare cat si de cumparare) prin manipularea unui program de gestiune comerciala;
- Administreaza sistemul de facturare pentru servicile prestate de firma;
- Urmareste incasarea sumelor datorate de catre clienti, transmite si intocmeste documentele de vanzare, tine evidenta cantitativa a tuturor stocurilor si le preda la contabilitate;
- Asigura evidenta contabila a stocurilor corelate cu evidenta stocului faptic;
- Intocmeste evidenta contabila pentru operatiile de incasari si plati (registrul de casa, raportul Z etc).

Descrierea companiei

Magazin cu produse vestimentare de lux pentru femei

Expirat
ASISTENT VANZARI  -  OANA LIVIA BADEA LAW OFFICE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles