Publicat 19 Oct 2019 | Reactualizat 16 Nov 2019 | Expiră 19 Nov 2019

Asistent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati foarte bune relationare
Atitudine pozitiva si proactiva
Orientare catre client si solutii
Persoana organizata, ordonata, meticuloasa, atenta la detalii
Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi
Abilitate de a rezolva sarcini multiple

Cunostinte de operare PC
Cunostinte limba engleza
Cunostinte limba germana – constituie avantaj

Descrierea jobului

• Elaboreaza si propune spre aprobare informari cu suplimentari de comenzi sau privind lipsa acestora pentru a se gasi rapid solutii
• Realizarea corespondentei conform cu activitatea ;
• Prelucrarea informatica a dosarelor clienti si a potentialilor clienti;
• Realizarea facturarii- clienti;
• Realizeaza gestiunea si monotorizarea tarifelor ;
• Primeste note de comenzi, reclamatii produse livrate etc.
• Realizeaza evidenta portofoliului de comenzi, intocmeste si urmareste livrari produse.
• Transmite documentatia de aprovizionare, cerintele comenzilor, termenele de livrare si centralizeaza informatiile.
• Urmareste conformitatea dintre facturi si preturile negociate.
• Urmareste efectuarea platilor pentru transportul auto.
• Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.

Expirat
Asistent Vanzari  -  SC URSA MARE COMPROD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles