Publicat 18 Feb 2019 | Reactualizat 15 Mar 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Asistent vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare
- Experienta in domeniul serviciului cu clientii (customer service)
- Constituie avantaj experienta in domeniu
- Abilitati de a identifica si oferi solutii clientilor
- Orientare catre client

Descrierea jobului

Sarcini si responsabilitati:
- Acorda suportul comercial sau tehnic, prin telefon, pentru clienti
- Intocmeste si transmite oferte de pret catre clienti sau informatii informatii cu caracter comercial
- Intocmeste comenzi de livrare si se asigura de disponibilitatea produselor solicitate de clienti
- Urmareste procesul de livrare/transport a comenzilor catre clienti
- Participa activ la procesul de vanzare prin contactarea clientilor alocati, intocmire si transmitere oferte de pret, efectuare vanzari

Cititoare coduri de bare, imprimante coduri de bare, terminale mobile, echipamente wireless, cititoare fixe industriale de coduri de bare, echipamente RFID, software si solutii integrate privind colectarea, automatizarea si procesarea datelor.

Expirat
Asistent vanzari  -  KODIS PLUS SRL