de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Asistent Vanzari / Sef Magazin -Gatta din Atrium Mall - Arad

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana ambitioasa, activa, comunicativa, dinamica, prezentabila, capabila sa faca parte dintr-o echipa tanara si de succes.
Bune abilitati de comunicare, planificare si atingere al obiectivelor .
Prezenta de spirit si flexibilitate .
Orientare catre client, spre performanta si dorinta permanenta de dezvoltare profesionala .
Cunostinte de operare pe calculator .
Experienta ca asistent vanzari, reprezinta un avantaj.
Studii: minim diploma de Bacalaureat

Descrierea jobului

Magazinul Gatta functioneaza in Atrium Mall - Arad
Magazinul Gatta comercializeaza ciorapi de dama, lenjerie intima marca Gatta , Pompea si Love & Bra
Atributiuni :
- Deserveste clientii, prezinta produsele din magazin.
- Promoveaza produsele in functie de nevoile si interesele clientului;
- Cultiva si mentine relatii pozitive cu clientii si colegii.
Seful de Magazin se va ocupa inclusiv de gestionarea relatiilor cu clientii, cu autoritatile locale, cu administratia centrului comercial, cu institutiile bancare.
Oferta (bonusuri, beneficii):
- Venitul lunar este format din salar fix, comision plus bonuri de masa .

În România, produsele Gatta sunt distribuite în exclusivitate de către Mondorom Srl. inca din anul 2000 prin intermediul retelei proprii de magazine Gatta si al retelei de distributie en-gross. Reteaua de magazine Gatta este in momentul de fata in plina dezvoltare,avand 27 de magazine situate preponderent in Centre Comerciale .

Expirat
Asistent Vanzari / Sef Magazin -Gatta din Atrium Mall - Arad  -  Mondorom Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles