Publicat 20 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Asistent vanzari-Salomon Romania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Studii medii
  • Limba engleza nivel conversational
  • Atentie la detalii
  • Abilitati de comunicare
  • Orientare catre client
  • Initiativa
  • Pasiune pentru activitati sportive – reprezinta un avantaj
  • Postul este pentru magazinul din Mall Baneasa

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Este responsabil de procesul de vanzare a produselor companiei si de gestiunea din punctul de lucru
  • Consiliaza si informeaza clientii asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, preturilor, promotiilor, etc.
  • Mentine si dezvolta o relatie pozitiva cu clientul
  • Pregateste si expune produsele oferite de companie, respectand regulile specifice de aranjare, avand grija ca preturile afisate sa fie cele corecte la toate categoriile de produse
  • Intretine curatenia si ordinea in magazin

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- bonusuri in urma evaluarilor
- echipament
- +alte beneficii

Nascuta in Alpii francezi in 1947, Salomon este dedicat sporturilor montane si depasirii limitelor prin crearea de produse inovative ce permit oamenilor sa se joace, sa progreseze si sa depaseasca provocarile outdoor intampinate. Compania produce si comercializeaza incaltaminte, imbracaminte si echipamente pentru o gama variata de sporturi in aer liber.

Master Sport, unic importator si distribuitor oficial de echipament sportiv “Salomon” in Romania, detine in prezent 5 magazine in Bucuresti si Brasov, unde veti fi intampinat de un colectiv tanar si profesionist.

Expirat
Asistent vanzari-Salomon Romania  -  Master Sport

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles