Publicat 17 Iun 2016 | Expiră 19 Iul 2016

Asistent Vanzari - Persoana cu Certificat de Incadrare in Grad de Handicap III

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

– Absolvent studii medii/ superioare;
– Cunoștințe Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
– Atenție la detalii;
– Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
– Capacitate de gestionare a unui volum mare de informatii detaliate;
– Orientare spre client si spirit commercial;
– Capacitate de identificare si corelare a datelor comerciale;
– Aptitudini de organizare si coordonare;
– Perseverenta, gândire practica, orientat spre rezultate;
– Atitudine constructiva;

Descrierea jobului

Pe langa avantajul de a lucra la nivel corporate, veti avea sansa de a va implica in proiecte internationale pentru a sustine integrarea persoanelor cu dizabilitati in societate.

Sarcini si Atributii:
– Mentinerea relatiei cu clientii corporate, clientii existenti ai organizatiei
– Preluarea comenzilor din magazin online si lansarea comenzii catre distribuitori
– Mentinerea relatiei cu distribuitorii
– Verificarea si urmarirea statusului comenzilor existente de la comanda pana la livrare
– Emiterea de facturi fiscale si proforme si transmiterea catre clienti
– Editari documente (adrese, adeverinte, procese-verbale, decizii, contracte prestati servicii, acte aditionale, dosare licitatii)
– Tinere evidenta in situatie a facturilor de la furnizori si a facturilor emise catre client
– Verificarea, inregistrarea zilnica a anunturilor aparute pe SEAP
– Analizarea si alegerea licitatiilor in conformitate cu profilul si experienta companiei
– Preluarea convorbirilor telefonice
– Raportarea periodica privind activitatea desfasurata

Suntem autorizati si functionam in cadru legal ca unitate protejata infiintata in cadrul organizatiilor persoanelor cu handicap. In conformitate cu legislatia in vigoare, Well poate desfasura orice activitati de vanzari, intermedieri si prestari servicii.

In cazul in care compania dvs. are mai mult de 50 de angajati, achizitionarea produselor si serviciilor de la noi poate fi compensata cu taxa pe care trebuie sa o achitati lunar conform legii 448/2006.

Expirat
Asistent Vanzari - Persoana cu Certificat de Incadrare in Grad de Handicap III  -  Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles