Publicat 21 Apr 2017 | Reactualizat 19 Mai 2017 | Expiră 23 Mai 2017

Asistent Vanzari part-time

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asistent Vanzari (part-time) : Brasov, Bucuresti, Buzau, Piatra Neamt & Tulcea.

Cautăm un candidat cu urmatoarele aptitudini si abilităţi :

• Abilităţi excelente in domeniul serviciu clienţi.
• Abilitatea de a recunoaşte şi efectua oportunităţi de vanzare.
• Abilitatea şi dorinţa de a manipula o casă de bani.
• Abilităţi de comunicare şi organizare.
• Abilitatea de a indeplini mai multe sarcini intr-un mediu rapid.
• Abilitatea de a lua initiativă pentru a termina sarcinile şi rezolva problemele.
• Abilitatea de a respecta termenii limita.
• Abilitatea de a gestiona timpul şi de a prioritiza activităţile.
• Trebuie să fie disponibil in weekenduri.Daca-ţi doreşti să foloseşti toate abilităţile de mai sus şi să inveţi mai mult de la liderul vanzărilor in modă – candidează azi !
Pentru a afla mai multe despre acest post du-te inapoi la site-ul nostru pentru carieră şi petrece o zi cu Daniella.

Descrierea jobului

Pe scurt :
Ca asistent vânzări vei fi responsabil pentru cel mai bun serviciu pe care îl poţi oferi clienţilor noştri.
Aminteşte-ti, suntem o echipă!

H & M Hennes & Mauritz AB (cunoscută ca H & M) este un lanț de magazine de îmbrăcăminte din Suedia. Compania a fost înființată în 1947, în Västerås, Suedia. Grupul H&M are în prezent peste 4000 de magazine din 62 de țări și este unul dintre cei mai mari retaileri de îmbrăcăminte la nivel mondial.Cea mai mare piață este Germania, urmată de Marea Britanie și Suedia.

Expirat
Asistent Vanzari part-time  -  H&M Hennes and Mauritz SRL