Publicat 26 Ian 2017 | Reactualizat 16 Feb 2017 | Expiră 26 Feb 2017

Asistent Vanzari part-time (20 ore/saptamana): Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Piatra-Neamt, Pitesti.

14 posturi

Candidatul ideal

ASISTENT VANZĂRI part-time DACĂ POŢI: •acţiona singur dar ştii ce înseamnă muncă în echipă. ŞI ÎN PLUS: •te interesează moda, •în interacţiunea cu ceilalţi eşti deschis, •îţi place ritmul rapid de lucru, •îţi poţi seta singur priorităţile, Îţi oferim contract de muncă adaptat timpului pe care doreşti să îl dedici jobului, precum şi alte avantaje, cum ar fi posibilitatea de a te dezvolta în funcţie de atitudinile şi pasiunile tale. TE DORIM ÎN ECHIPA NOASTRĂ! ÎNCEPE SĂ LUCREZI ÎN STILUL TĂU APLICĂ ACUM! TE AŞTEPTĂM.

Descrierea jobului

Pe scurt : Ca asistent vânzări vei fi responsabil pentru cel mai bun serviciu pe care îl poţi oferi clienţilor noştri. Aminteşte-ti, suntem o echipă!

H & M Hennes & Mauritz AB (cunoscută ca H & M) este un lanț de magazine de îmbrăcăminte din Suedia. Compania a fost înființată în 1947, în Västerås, Suedia. Grupul H&M are în prezent peste 4000 de magazine din 62 de țări și este unul dintre cei mai mari retaileri de îmbrăcăminte la nivel mondial.Cea mai mare piață este Germania, urmată de Marea Britanie și Suedia.

Asistent Vanzari part-time (20 ore/saptamana): Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Piatra-Neamt, Pitesti.  -  H&M Hennes and Mauritz SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă