Publicat 05 Ian 2019 | Reactualizat 02 Feb 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Asistent Vanzari - OTOPENI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru cei ce locuiesc in zona de nord a Bucurestiului, s-au saturat de aglomeratia din trafic si isi doresc sa petreaca mai mult timp liber dupa program, venim in intampinare cu o propunere de colaborare.

Sunt rugati sa ne contacteze cei ce considera ca indeplinesc criteriile de mai jos :

Experienta pe un post similar constituie avantaj
Limbi straine: engleza mediu, limba franceza este un plus
Excelente abilitati de utilizare calculator : Word, Excel, PowerPoint
Seriozitate
Dinamism
Perseverenta
Bun organizator
Comunicativitate

Descrierea jobului

Postul de Asistent Vanzari presupune activitati administrative ce vin in sprijinul procesului de vanzare.
- Preluarea cererilor telefonice sau de alte tipuri ale clientilor
- Gestiunea bonurilor de comanda
- Realizarea de oferte scrise impreuna cu agentii de vanzari si transmiterea lor catre clienti
- Contabilitatea primara si urmarirea stocurilor
- Facturarea comenzilor pentru client
- Gestionarea bazei de date

Avand sediul logistic in Otopeni, obiectul de activitate il reprezinta importul si distributia de consumabile pentru utilaje si echipamente folosite in domeniul constructiilor, agriculturii, transporturilor si industrial.
Echipa tanara si dinamica, parte a unui concern european cu peste 40 de ani de traditie in acest domeniu.
Mediu de lucru deschis, prietenos, oferind posibilitati de dezvoltare personala si profesionala pe termen lung.

Expirat
Asistent Vanzari - OTOPENI  -  HIFI FILTER ROM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles