Publicat 19 Iul 2019 | Reactualizat 18 Aug 2019 | Expiră 19 Aug 2019

Asistent vanzari online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta pe posturi similare minim 1 an.
- Cunostiinte operare PC, pachet Microsoft Office.
- Studii medii sau superioare.
- Persoana responsabila, comunicativa, organizata, capabila pentru lucru in echipa.
- Rezistenta la stres.
- Disponibilitate la program prelungit.
- Constituie avantaj cunostiinte de marketing.

Descrierea jobului

- Preluarea si prelucrarea comenzilor de pe siteul companiei si de la departamentul de vanzari.
- Contactarea ocazionala a clientilor in vederea lamuririi unor aspecte legate de comanda.
- Facturarea comenzilor si urmarirea pregatirii acestora de catre personalul din depozit.
- Completarea documentelor de transport (AWB) pentru firmele de curierat (Fan Courier si TNT).
- Redactarea si transmiterea unor oferte de pret personalizate.
- Raspunde la emailuri si telefon.
- Alte atributii referitoare la activitatea de vanzare.
- Activitati de protocol.

Descrierea companiei

Ipercomp Exim SRL
Import si distributie piese si accesorii auto
www.ipercomp.ro
www.depozituldeaccesorii.com

Expirat
Asistent vanzari online  -  S.C IPERCOMP EXIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles