Asistent vanzari Marks & Spencer

VOICI LA MODE SRL - 10 poziții
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Intregim echipa de vanzari Marks and Spencer si cautam Consilieri vanzari!
Ne dorim colegi cu pasiune pentru fashion si vanzari, cu foarte bune abilitati de comunicare, energici, pozitivi si dornici sa se dezvolte intr-un mediu international!
Locatii: Bucuresti Mall - Vitan si Plaza Romania
Daca te regasesti in descrierea de mai sus, Spune: "DA, Marks and Spencer! "
Aplica direct prin intermediul Ejobs sau trimite-ne CV-ul tau la adresa recruitment@voicilamode.ro

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Vei identifica nevoia de cumparare a fiecarui client, asistandu-l in procesul de cumparare prin oferirea de informatii despre produs, brand, tesaturi, croieli, etc;
- Te vei asigura ca exista stoc suficient de produse pe suprafata de vanzare;
- Vei finaliza procesul de cumparare prin actul de incasare si eliberare de documente justificative;
- Vei oferi o experienta de cumparare unica fiecarui client.

Ce oferim:
- Bonuri de masa
- Discount la achizitia de produse M&S
- Abonament medical la o clinica privata
- Traininguri
- O echipa vesela, cu expunere internationala, care abia asteapta sa te cunoasca!

Voici La Mode este prezent in piata de fashion retail din Romania ca francizat al Marks & Spencer
Folosind cunoștințele și know-how-ul ca francizat al Marks & Spencer în Cipru, precum și experiența cu alte branduri internaționale, Voici La Mode Group a dezvoltat o strategie completă pentru restabilirea Marks & Spencer pe piața din România. Modernizarea brand-ului, îmbunătățirea experienței clienților în materie de cumpărare și extinderea gamei de produse oferite sunt principalele obiective strategice ale Grupului, urmărind începerea unei noi ere pentru M&S România, dar și repoziționarea ca brand de înaltă calitate, cu creații valoroase.
Marks & Spencer a lucrat în parteneriat cu Voici La Mode Group din 1960. În prezent, deține și conduce 19 magazine în Cipru, incluzând magazine Marks & Spencer, CELIO Men’s French Fashion și brandurile Arcadia care aparțin Wallis, Dorothy Perkins și Evans.Voici La Mode Group deține și conduce cinci Cafenele/Restaurante sub denumirea Café La Mode.

Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 8 dec. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos