Publicat 17 Sep 2019 | Reactualizat 15 Oct 2019 | Expiră 17 Oct 2019

Asistent vanzari magazin multibrand lenjerie intima

50 posturi

Candidatul ideal

Cautăm persoane dinamice, serioase, cu spirit de inițiativă, pasionate de fashion care doresc o pozitie de asistent vanzari intr-un magazin de lenjerie intima de top in urmatoarele locatii:
-Timisoara: Iulius Mall
-Bucuresti :AFI ,BANEASA ,ROMANA ,PROMENADA ,SUN PLAZA, AUCHAN TITAN ;

• abilități de comunicare și de lucru în echipă;
• orientare către client;
• entuziam și motivare;
• disponibilitate și mobilitate.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• participă activ la vânzarea produselor în concordanță cu strategia de vânzări;
• oferă o experiență pozitivă și prietenoasă angajând clienții prin conversații și sfaturi, furnizează informații detaliate despre produse;
• menține standardele vizuale conform cerințelor de brand și asigură nevoile de aprovizionare ale magazinului;
• asigură curățenia în spațiul de lucru, păstrează permanent depozitul organizat și accesibil pentru maximizarea vânzărilor.Program de lucru: 3 ture in intervalul 08:00/09:00 – 22:00/23:00.

Beneficii:
• salariu net cuprins intre 1840 si 2300 Ron in functie de rezultatele din acea luna in primul an; 2070-2530 Ron in functie de rezultatele din acea luna dupa primul an.
•prime semestriale pentru atingerea targeturilor pana la 50 Euro/luna.
• discount la achiziționarea propriilor produse;
• uniformă de lucru care include produse din noile colecții;
• abonamente medicale Sanador (un set de analize uzuale anual, discounturi la servicii si interventii);
• posibilitate in viitor de a promova la pozitia de Manager magazin.

JobC oferă servicii de consiliere pentru orientare în cariera, precum și plasarea la locul de munca în orice domeniu!

Dacă te-ai saturat de oferte neserioase și salarii care nu răsplătesc corect munca depusa, înseamna ca ai nevoie sa faci cunoștința cu noi !

Dorești sa iți cauți un loc de munca însa timpul nu iți permite sa te deplasezi în diverse locații pentru a participa la interviuri? Nu e nici o problema. Noi oferim servicii de recrutare și online via Skype.

Serviciile noastre de consiliere și plasare la locul de munca sunt 100% GRATUITE.

Fara comision!

Contractul se semnează direct cu angajatorul.

Avem o gama larga de domenii în care recrutam persoane calificate respectiv necalificate

Săptămânal primim cereri noi de candidați în diverse domenii de activitate.

Salarii începând cu 1800 RON Net în tara și 1600 EURO în străinătate.

Completează un Formular aplicare job, și noi te putem ajuta sa iți găsești jobul dorit.

Asistent vanzari magazin multibrand lenjerie intima  -  Job Counseling SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles