Publicat 08 Feb 2020 | Reactualizat 09 Mar 2020 | Expiră 10 Mar 2020

Asistent vanzari magazin Bucuresti

2 posturi
Expirat
Cautam un coleg sau o colega care isi doreste sa isi petreaca timpul de lucru in mod placut, impreuna cu oameni pasionati de drumetie si calatorii.

Candidatul ideal:

	Pasionat de natura, drumetii si munte
	Pasionat de calatorii
	Persoana dinamica si plina de initiativa
	Dornic sa invete lucruri noi si sa isi imbunatateasca cunostintele
	Cunoasterea echipamentului de alpinism este un avantaj
 Responsabilitati:

	Cunoasterea produselor din magazin, astfel incat sa le poata recomanda clientilor
	Preluarea produselor si expunerea in magazin

Beneficii:

	Petrecerea timpului de lucru intr-un mediu placut, in care oamenii au o pasiune comuna
	Echipa de oameni tineri, care isi impart sarcinile, fara concurenta dar cu multa colegialitate
	Salar motivant ( fix + procent), bonuri de masa, posibilitatea de a achizitiona echipament din magazin la pret special
 Firma noastra a implinit anut trecut 25 de ani. Am inceput ca producatori de articole sport, sub brandul Nootka.
Acum suntem importatori si distribuitori pentru mai multe branduri de top, echipament pentru calatorii si sporturi montane.
Telul nostru este sa oferim clientilor produse de cea mai buna calitate, care sa le ofere siguranta si confort.
Cautam mereu sa aducem echipament de ultima generatie precum si branduri noi cu produse inovative.
Comercializam de la imbracaminte, incaltaminte, rucsacuri folosite zi de zi, pana la echipament pentru expeditii in conditii extreme, chiar si pe varfurile cele mai inalte ale lumii.
Drumul produselor noastre incepe prin sosirea lor din toate colturile lumii la depozitul central din Floresti, langa Cluj-Napoca. Colegii nostri din depozit le preiau si le distribuie catre magazinele noastre din Cluj-Napoca si din Bucuresti.
Suntem prezenti in toata tara, prin magazinul online www.nootkasport.ro.
Expirat
Asistent vanzari magazin Bucuresti  -  S.C. AB INVEST PROD S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles