ASISTENT VANZARI / LUCRATOR COMERCIAL - SALES ASSISTANT

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca iubesti sportul si daca vrei sa lucrezi intr-un mediu definit prin munca in echipa, entuziasm si prin satisfactia unui lucru bine facut, vino in echipa noastra!
If you love sports and if you want to work in an environment defined by teamwork, enthusiasm and the satisfaction of a job well done, come to our team!

Descrierea jobului

Profilul pe care il cautam noi:
• Orientarea catre client
• Dinamic si cu initiativa
• Flexibil si adaptabil la schimbari
• Dispus sa impartaseasca din entuziasmul sau echipei sale
• Interes in ordine si calitate
• 1 an experienta in vanzari

Descriеreа postului:
Dеcimаs , pаrte din Grupul SPORT STREET , cu mai mult dе 300 de magаzine in Spaniа, continua dezvoltаrea internаtionalа ! Din аcеst motiv, cautаm Asistent vanzаri - Lucrator Comercial pentru magazin din Bucuresti Drumul Taberei, Veranda, Fashion House shopping resorts.

Obiective principale:
• Integrare rapida in colectiv,supravegheat de catre managerul magazinului.
• Servirea excelenta a clientilor
• Receptionarea si aranjarea marfii in magazine
• Organizarea depozitului
• Munca in echipa
• Respectarea politicii si procedurilor companiei
The profile we are looking for:
• Customer orientation
• Dynamic and with initiative
• Flexible and adaptable to change
• Willing to share his or her team's enthusiasm
• Interest in order and quality
• 1 year sales experience

Job description:
Decimal, part of the SPORT STREET Group, with more than 300 stores in Spain, continues the international development! For this reason, we are looking for Sales Assistant for the store in Bucharest Drumul Taberei, Veranda, Fashion House shopping resorts.

Main objectives:
• Rapid integration in the team, supervised by the store manager.
• Excellent customer service
• Receiving and arranging goods in stores
• Organizing the warehouse
• Teamwork
• Compliance with company policy and procedures

DÉCIMAS este primul lanț de articole sportive cu ridicata și cu amănuntul de capital spaniol

Magazinele Decimas sunt unități dedicate comercializării tuturor tipurilor de articole legate de sport. Clienților noștri le oferim cele mai bune produse, procurându-ne să obținem cea mai bună ofertă a mărcilor de top în fiecare moment și la cel mai bun preț. Acest lucru, împreună cu marca noastră TENTH, ne permite să furnizăm furnizarea celor mai bune articole sportive de pe piață.

În zilele noastre, avem mai mult de 300 de magazine Décimas în Spania, 2 în Portugalia, 6 în Franța și un magazin Décimas online: www.decimas.es. Pasul următor, ¡Roumanie și Pologne!

DECIMAS is the first chain of wholesale and retail sporting goods Spanish capital

Decimas Stores are stablishments dedicated to the commercialization of all type of articles related to sports. To our clients we offer the best products, procuring to obtain the best supply of the top brands at every moment and at the best price. This, together with our own brand TENTH, allows us to provide the supply the best sport articles on the market.

Nowdays, we have more than 300 Décimas Stores in Spain, 2 in Portugal, 6 in France and 1 Décimas shop online: www.decimas.es. Next step, ¡Roumanie and Pologne!

Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 8 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos