Publicat 28 Oct 2008 | Expiră 27 Nov 2008

asistent vanzari in noul magazin LIFELINE din Arena Mall Bacau; sef de magazin

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana tanara, entuziasta si creativa, pasionata de moda si tendinte
- fire sociabila, prietenoasa si optimista
- bune abilitati de comunicare si de relationare cu clientii

- atitudine proactiva, implicare si loialitate
- organizare, spirit de echipa
- rezistenta la stres, flexibilitate
- putere de munca si concentrare, orientare spre rezultate

- studii medii/superioare
- cunostinte de limba engleza la nivel conversational
- experienta similara poate constitui un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- implicarea activa in prezentarea, promovarea si vanzarea produselor
- informarea si consilierea clientilor
- receptionarea, intretinerea si aranjarea produselor potrivit instructiunilor
- analiza rezultatelor vanzarilor impreuna cu echipa
- mentinerea unui mediu de lucru curat si profesionist pentru angajati si clienti
- contributie la mentinerea standardelor companiei

Beneficii:

- sistem de salarizare motivant
- reduceri la produsele comercializate
- posibiltatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie internationala de fashion
- munca intr-un colectiv tanar si dinamic
- programe de pregatire si formare
- loc de munca modern
- posibilitatea promovarii in functie de rezultate (la functia de shop manager etc)

LIFELINE este o o companie internationala de fashion, ce se adreseaza femeilor tinere si dinamice, care isi doresc un stil vestimentar conform cu ultimele tendinte din moda. Compania a fost infiintata in anul 1996 si este in prezent un lider pe piata de fashion din Slovacia, unde opereaza un lant propriu de 24 de magazine. LIFELINE a urmat inca de la inceput o strategie de expansiune rapida, iar la ora actuala detine 8 magazine in Ucraina, 8 in Polonia, precum si alte unitati in Rusia, Egipt sau Arabia Saudita.
In prezent, LIFELINE dezvolta un lant propriu de magazine pe teritoriul Romaniei si Bulgariei, urmand ca pana la sfarsitul anului viitor sa deschida aproximativ 20 de noi magazine in principalele orase ale tarii.

Pentru mai multe detalii accesati www.lifeline.sk

Candidatii sunt rugati sa trimita aplicatiile la adresa irene_csrp@yahoo.com
Persoana de contact: Irina Iordache

Expirat
asistent vanzari in noul magazin LIFELINE din Arena Mall Bacau; sef de magazin  -  LIFELINE FASHION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles