Publicat 13 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Asistent vanzari in magazinele LEE COOPER din Bucuresti

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Magazinele LEE COOPER din Bucuresti isi cauta colegi! Vrei sa lucrezi pentru un lider international in fashion, in cea mai cool echipa? Trimite-ne CV-ul tau si noi il vom lua in considerare!

Descrierea jobului

Eşti pasionat de modă? Îţi doreşti noi experienţe şi ţi-ar plăcea să lucrezi pentru unul dintre cele mai cunoscute branduri internaţionale? Atunci iti asteptam CV-ul!

Descrierea companiei

Companie internationala din domeniul fashion.

Expirat
Asistent vanzari in magazinele LEE COOPER din Bucuresti  -  MONTECRISTO RETAIL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles