Asistent Vanzări - Grafician

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CADO SHOP Iasi, din Centrul Comercial Felicia angajează!
Căutăm Asistent Vanzări - Grafician in magazin de cadouri personalizate.
Candidatul potrivit:
Persoana ordonată, cu atitudine pozitivă
Abilități de comunicare și empatizare cu clientul
Persoană cu dorință de munca, dinamică, serioasă
Orice experiență in design, grafica sau vânzări constituie un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut:
Vei interacționa cu clienții și îi vei ajuta în alegerea celui mai potrivit cadou
Vei realiza grafica pentru imprimarea de cadouri impreună cu clienții în programe de grafică Corel Draw, Adobe Illustrator.(sperăm să iți placă aceste programe)
Pregătirea cadourilor cu echipamente de imprimare, gravare, presare
Nu este obligatorie experienta cu aceste echipamente, totul se poate invăța
- Contract full time.
- Perioadă nedeterminată
- Mediu de lucru profesionist
- Program de lucru în ture după programul Galeriei Comerciale

Cado s-a născut din simpla idee a cadourilor care marchează momentele pline de suspans și s-a dezvoltat ca un magazin de concepte de cadouri originale.

Dorim să îți oferim puterea de a crea suspans prin cadouri istețe și originale pentru a transforma evenimentele speciale în momente memorabile.
Aplică sau trimite CV-ul tău la adresa: cadouri-felicia@outlook.com

Publicat 8 nov. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos