Publicat 25 Aug 2008 | Reactualizat 24 Sep 2008 | Expiră 25 Sep 2008

ASISTENT VANZARI DEPARTAMENT EDITORIAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii medii sau superioare (se accepta si studenti in anii terminali cu posibilitati de lucru full time);
* Avantaj experienta in zona jurnalismului;
* Cunostinte bune MS Office (Word, Excel, Power Point, Internet);
* Cunostinte bune de limba engleza.

Candidatul ideal trebuie sa fie METICULOS, sa aiba simt organizatoric, abilitati de comunicare si lucru in echipa, sa fie interesat de a se informa foarte bine din zona show-biz, sport si politic.

Descrierea jobului

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.headhunting.ro

APLICATIILE ON-LINE SUNT DESEORI INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Emitere si coordonare trafic documente (selectii imagini, introducere date in baza de date);
* Asigura suport logistic activitatii departamentului de vanzari;
* Monitorizare piata;
* Continua cercetare a internetului, incluzand verificari, inregistrari, selectii si livrari de imagini.

BENEFICII:

- Salariul net lunar este de 1300 RON, suplimentar bonuri de masa;
- Se ofera asigurare medicala, bonificatii pentru performanta profesionala, bonusuri trimestriale.
- Exista reale posibilitate de promovare;
- Programul de lucru este L-V: 09.30-18.00;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE SERVICII FOTOGRAFICE SI MULTIMEDIA. Locatia companiei este in sector 1 Bucuresti.

Expirat
ASISTENT VANZARI DEPARTAMENT EDITORIAL  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY