Asistent Vanzari Cosmetice

GENMAR COSMETICS - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Asistent Vanzari Cosmetice lux, MAG. ULTRACENTRAL
- abilitati de comunicare
- cunostinte operatiuni cu numerar
- sociabila
- orientare catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor acestora
- spirit comercial
- prezenta placuta si limbaj ingrijit
- cel putin absolvent(a) de liceu cu diploma de bacalaureat
- cunoasterea unei limbi straine (de preferat engleza).

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea produselor cosmetice delux,magazin ultracentral (Calea Victoriei)
- consilierea clientilor
- realizarea de activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft, intretinerea rafturilor

Beneficii:
-salariu motivant;
-tichete de masa;
-prime de Sarbatori;
-discounturi la gama proprie de produse;

Fondată în 1994, compania Genmar Cosmetics este de peste 25 de ani una dintre cele mai puternice prezențele pe piața produselor dermato-cosmetice din România și creatoarea brandurilor : Herbagen , Keritogen , Pedex.
Cu un portofoliu de peste 180 de produse, bazate pe ingrediente active de origine naturală, Genmar Cosmetics ofera soluții sigure pentru o piele si un par sanatos sau pentru combatere dureri si relaxare.
Publicat 25 oct. 2021 Reactualizat 24 nov. 2021 Expiră 24 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos