Publicat 27 Oct 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Asistent vanzari Continental Forum Arad, Oradea

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a relationare cu oameni, lucru in echipa.
Abilitati de organizare, orientare catre rezultate.
Personalitate deschisa,puternica, Valori stabile.
Dornic sa invete lucruri noi
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele, abilitati de management al proiectelor.
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Creativ, cu initiativa, Optimist.

Descrierea jobului

Organizeaza activitatea de promovare a produsului turistic, contracteaza producerea materialelor proprii si pregateste corespunzator participarea la celelalte actiuni potrivit prevederilor programului de promovare aprobat.
Asigura materialele de informare-promovare pentru hotel si celelalte unitati.
Conduce evidenta contractelor incheiate (de comercializare si promovare), urmareste respectarea conditiilor contractuale de decontare si de calitate a serviciilor, participa la receptia materialelor de promovare contractate.
Intocmeste corespondenta comerciala a compartimentului de marketing.
Aplica strategia si politica de marketing aprobate la nivelul lantului hotelier, a celorlalte reglementari din domeniul turismului, a calitatii prestatiilor si diversificarii acestora.

Companie hoteliera, cu cea mai mare acoperire din tara, hoteluri categoria business aflate in :Bucuresti, Sibiu, Targu Mures,Oradea, Arad, Suceava, Turnu Severin,Gaiser-Predeal, precum si in cele 3 hoteluri Ibis din Constanta si Bucuresti.

Doresti sa te dezvolti profesional intr-o companie aflata in plina dezvoltare (avand drept target:dublarea numarului de hoteluri in urmatorii 5 ani),intr-un mediu provocator si profesional si sa cresti impreuna cu compania?
Profilul tau personal corespunde cerintelor de mai jos?

Inseamna ca faci parte deja din \"familia Continental\".

Expirat
Asistent vanzari Continental Forum Arad, Oradea  -  Continental Hotels SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles