Asistent Vanzari B2B - Bucuresti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Comunicativ, deschis, dornic sa invete si sa performeze alaturi de o echipa exceptionala
  • Discurs logic si cursiv
  • Studii medii, studiile superioare pot fi considerate un avantaj
  • Utilizare computer pachet Office, Excel
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu-avansat reprezinta un avantaj
  • Experienta de lucru intr-un mediu dinamic poate reprezenta un avantaj
  • Proactivitate si orientare catre solutii
  • Orientare către evoluție și dezvoltare personală/ profesională
  • Capacitate de a prioritiza cerintele de suport ale colegilor din departamentul de vanzari

Descrierea jobului

Sustine prin activitatile sale diverse operatiuni de mentinere si dezvoltare a relatiei cu clienti persoane juridice.

Activitatile in care te vei implica
  • Vei gestiona sarcinile administrative si de secretariat ale departamentului de vanzari
  • Mentinereaa comunicarii cu clientii corporati este foarte importanta pentru noi, la fel si bazele de date legate de acestia. Ne asteptam ca noul coleg sa gestioneze eficient informatiile legate de portofoliul nostru in platforme specializate dar si offline.
  • Evidenta si gestiunea contractelor reprezinta pentru noi o prioritate, aceasta va deveni responsabilitatea noului coleg
  • Va stabili diverse intalniri pentru membrii echipei de vanzari
  • Va colabora cu departamentul financiar contabil in vederea recuperarii de creante

Ce oferim
  • Pachet salarial atractiv
  • Pachet de reduceri si plata in rate a vacantelor
  • Training conform nivelului de instruire
  • Suport constant al echipei
  • Laptop, telefon
  • Colectiv tanar, prietenos si foarte dinamic
  • Card sanatate
  • Posibilitate reala de dezvoltare.
Industrie
  • Activitati ale agentiilor de turism& Organizare evenimente

Nivel cariera
Nivel incepator-mediu
Tipul de angajare
  • Perioada de semnare a contractului va fi determinata pentru primele 3 luni urmand semnarea contractului pentru perioada nedeterminata
  • Program intreg 09.00-17.30 L-V, S,D libere
Departament

Vanzari & Dezvoltare

Zona
Bucuresti

Cu o activitate de peste 20 de ani pe piata locala si aproximativ 100 000 de pasageri deserviti anual, Grupul Aerotravel este unul dintre cele mai importante companii de travel management din Romania.

Din Grupul Aerotravel fac parte companiile Aerotravel, Aerovacante si Cruise Hub, fiind prezent prin agentii proprii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Timisoara, Oradea.

Incepand din anul 2000, Aerotravel este membru Lufthansa City Center iar din 2018 membru Travel Leaders. Prin aceste parteneriate globale, Aerotravel si-a extins capabilitatile, putand livra un pachet complet de servicii la cel mai inalt nivel global.

www.aerotravel.ro
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos