Asistent vanzari - Analist servicii clienti Sibiu

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare si relationare
- Atentie distributiva
- Capacitate de a respecta termene limita
- Cunostinte de operare pe calculator: Excel, Word
- Minim studii medii (Studii superioare constituie un avantaj)

Descrierea jobului

- Asigura suport de la birou reprezentantilor de vanzari
- Intocmirea si urmarirea ofertelor vanzare
- Intocmirea contractelor comerciale
- Inregistrarea si urmarirea comenzilor vanzare
- Trimiterea comenzilor de achizitie catre furnizorii interni
- Facturarea comenzilor de vanzare
- Situatii de vanzari
- Nu implica munca de teren
- Program fix de luni pana vineri 08.00 - 17.00 cu pauze de masa.

Se ofera:
- Apartenenta la o firma dinamica
- Pachet salarial atractiv

Companie romano-engleza, lider in domeniul distributiei de materiale si echipamente pentru retele edilitare apa, gaz si canalizare (www.fusion.ro)
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022