Asistent vanzari - Analist servicii clienti Sibiu

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare si relationare
- Atentie distributiva
- Capacitate de a respecta termene limita
- Cunostinte de operare pe calculator: Excel, Word
- Minim studii medii (Studii superioare constituie un avantaj)

Descrierea jobului

- Asigura suport de la birou reprezentantilor de vanzari din teren
- Intocmirea si urmarirea ofertelor vanzare
- Intocmirea contractelor comerciale
- Inregistrarea si urmarirea comenzilor vanzare
- Trimiterea comenzilor de achizitie catre furnizorii interni
- Facturarea comenzilor de vanzare
- Situatii de vanzari
- Nu implica munca de teren
- Program fix de luni pana vineri 08.00 - 17.00 cu pauze de masa.

Se ofera:
- Apartenenta la o firma dinamica
- Pachet salarial atractiv

Companie romano-engleza, lider in domeniul distributiei de materiale si echipamente pentru retele edilitare apa, gaz si canalizare (www.fusion.ro)
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos