Publicat 22 Sep 2020 | Expiră 23 Oct 2020

Asistent Vânzări Penti Lipscani

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Prietenos, calm și eficient - chiar și în zilele aglomerate
  • Atitudine pozitivă, dorința dе a învăța lucruri noi, persoană proactivă
  • Abilitatea dе a face mai multe activități în același timp

Descrierea jobului

  • Asigură un serviciu prietenos și rapid tot timpul, ajutând clienții în a găsi produsele perfecte
  • Împărtășește pasiunea și cunoștințele despre produsele noastre
  • Își desfășoară activitatea în toată suprafața magazinului, atât în zona de vânzare cât și în depozit
  • Asigură un proces corect în utilizarea casei de marcat

Bonusuri și beneficii
  • Bonusuri lunare
  • Zile de weekend lucrate plătite
  • Tichete de masa
  • Training de produs, tehnici de vânzare

Penti Çorap Sanayi ve Ticaret A.Ş. founded at 1950 in İstanbul. Penti is the leading hoisery brand in Turkey with more than 40% market share. - Annual 80.000.000 pairs pruduction - Fully integrated production starting from yarn and ending up at the retail store. Products: - Hosiery - Homewear - Lengerie - Beachwear Stores: - 280 stores at the most prestigious shopping malls and streets. - In line with the consumer's expectations every week renewed product portofolio'- Average surface 80m2. - Beyond Turkey, 104 stores in 25 countries. Brand Attributes: Socially responsible versatile innovative young and dynamic trendsetter reliable leader brand.

Expirat
Asistent Vânzări Penti Lipscani  -  SC Penti World SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles