de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mar 2019 | Expiră 23 Apr 2019

Asistent vânzări in magazinul CAMP DAVID | SOCCX

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Să fii pasionat/ă de modă
- Să ai un mod de lucru independent
- Să ai eventual noțiuni de croitorie și confecții textile
- Să ai experiență în vânzări
- Să ai fler la oameni și modă
- Să ai un aspect plăcut și o atitudine pozitivă

Descrierea jobului

Sarcini:
- Consiliearea individuală a clienților
- Cunoașterea foarte buna a produselor comercializate
- Efectuarea periodică a inventarelor de marfă
- Efectuarea recepțiilor de marfă
- Asigurarea curățeniei și ordinii în magazin
- Activități de POS

Noi oferim:
- Un mediu de lucru modern
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Un sistem de compensare care recompensează performanța
- Posibilitate program de lucru full time sau part time
- Oportunități de dezvoltare profesională
- Reducere de angajat

Promotex S.R.L. este o societate cu sediul in Brașov care a fost înființată in anul 2005, iar din anul 2010 activeaza in domeniul vânzărilor. În anul 2016 a devenit distribuitor oficial al brandurilor premium CAMP DAVID & SOCCX deschizând primul magazin la Brașov.

CAMP DAVID & SOCCX sunt două branduri de modă pentru el și ea care au fost întemeiate in Germania mai înâi în anul 1988, CAMP DAVID, Menswear și apoi în anul 1998 SOCCX, Womenswear.
Atributele produselor CAMP DAVID sunt calitate, pasiune și optimism, iar produsele SOCCX sunt caracterizate de atributele feminină, inteligentă și încrezătoare.
La nivel internațional cele doua branduri sunt reprezentate in peste 250 de magazine si alte 1500 de locații.

In România, primul magazin CAMP DAVID|SOCCX a fost deschis în octombrie 2016 la Brașov.
În curând primul magazin CAMP DAVID & SOCCX în București.

Expirat
Asistent vânzări in magazinul CAMP DAVID | SOCCX  -  PROMOTEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles