Publicat 18 Oct 2018 | Reactualizat 17 Nov 2018 | Expiră 18 Nov 2018

ASISTENT VÂNZĂRI - GALAȚI

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce căutăm?

O persoană energică și căreia îi place să relaționeze cu ceilalți
Care să aibă înclinații tehnice și să poată lucra autonom
Să aibă cunoștințe Microsoft Office cel puțin de nivel mediu (Word, Excel, Outlook)
Și, nu în ultimul rând, să găsească motivație și interes în a se dezvolta ca om și profesionist

Descrierea jobului

Ce va face noua colegă/ noul coleg?

Asigură activitățile legate de procesul de vânzare: circuitul informațiilor, înregistrarea corectă a datelor, întocmirea documentelor interne, actualizarea unor situații/baze de date.
Relaționează cu clienții interni și externi.

Care sunt beneficiile oferite?
• Oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv prietenos și experimentat
• Salariu motivant și prime periodice
• Tichete de masă
• Abonament servicii medicale cu discount
• Instruire și posibilitatea de a te dezvolta profesional

MAIRON Galați SA este o companie românească, extinsă la nivel național, care are atât activitate de producţie cât si de comerţ. În Găești, compania are o fabrică de ţeavă sudată de construcţii şi un centru de procesare în care se debitează tablă subţire şi se fasonează oţel beton. Activitatea de comerţ este puternic susţinută de un stoc variat şi de mari dimensiuni de produse metalurgice - peste 70 000 tone, de dotările logistice ale fiecărui punct de lucru - spaţii mari de depozitare acoperite, poduri rulante / macarale pentru materiale grele, şi de flota de camioane proprie.

Expirat
ASISTENT VÂNZĂRI - GALAȚI  -  MAIRON

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles