de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 18 Apr 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Asistent trading si achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvirea unei facultati cu profil economic sau economico-agricol reprezinta un avantaj
Notiuni Excel nivel mediu (pivoti, vlookup)
Limba engleza nivel mediu
Atentie la detalii
Comunicare facila, persuasiune
Capacitate de prioritizare
Receptivitate la nou
Dinamism
Dorinta de invatare
Dorinta de a face performanta intr-o companie dinamica
Rezistenta la stres

Descrierea jobului

supervizarea executarii contractelor de trading conform conditiilor agreate
contabilitate primara (facturare, operare documente)
verificarea stocurilor de produse si lansarea comenzilor de achizitii functie de optimul operational
coordonarea livrarii comenzilor prin flota proprie
mentinerea legaturii cu clientii si echipa de vanzari
verificarea periodica a incasarii creantelor
actualizarea informatiilor in sistem
raportari periodice

Compania Rodbun a luat naștere pentru a aduce prosperitate în domeniul agriculturii din România. Ne dorim ca atât micii fermieri, cât și cei mari să aibă acces la cele mai bune soluții internaționale dedicate agriculturii. De la cele mai eficiente tehnologii, la cele mai bune și mai noi produse agricole, de la semințe și pesticide până la îngrășăminte. Facem totul pentru ca agricultura să reprezinte o afacere profitabilă pentru fermieri.

Expirat
Asistent trading si achizitii  -  SC RODBUN GRUP S.A

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles