Asistent Topometrist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte minime: studii medii, stare fizica compatibila cu activitatea pe teren, seriozitate, punctualitate.

Nu necesita calificare sau experienta in domeniu, dar acestea sunt un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- asista un inginer topograf care face harta unui teren;
- cara si tine baliza topografului în punctele corecte pentru a determina înaltimile si marcheaza punctele pentru trasare;
- face calcule simple, are grija de instrumentele geodezice.

Activitatea se desfășoară în aer liber în conditii de vreme schimbatoare.

Firma de constructii din Bucuresti angajeaza ASISTENT TOPOGRAF pentru santierul din Ciorogarla, jud. Ilfov.

Contact: 0769 694 784
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos