Publicat 09 Iun 2008 | Reactualizat 05 Sep 2008 | Expiră 07 Sep 2008

ASISTENT TEHNIC MANAGER

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

-studii superioare tehnice (Facultatea de Constructii - obligatoriu) ;
-persoana organizata, eficienta, dinamica, sociabila, perseverenta, adaptabila si flexibila;
-experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj;
-limba engleza - mediu
-cunostinte utilizare PC ( Office , AutoCad );
- abilitati de lucru cu date tehnice

Descrierea jobului

ASISTENT DIRECTOR GENERAL:
ACTIVITATI DE SECRETARIAT;
INTOCMIRE CONTRACTE;
INTOCMIRE DOCUMENTATIE TEHNICA;
CUNOASTEREA LEGISLATIEI PENTRU LICITATII

MEDIU DE LUCRU PLACUT, DINAMIC, SERIOZITATE, POSIBILITATEA DE AFIRMARE PROFESIONALA, SALARIU MOTIVANT

Firma de prestigiu in domeniul constructiilor cauta – ASISTENT TEHNIC GENERAL MANAGER

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENT TEHNIC MANAGER  -  CONFIDENTIAL