Asistent Suport Colectare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare de profil juridic in curs / finalizate;
  • Nivel cunoastere limba Engleza: Incepator;
  • Cunoștințe Microsoft Office (Excel, Word, Powerpoint);
  • Responsabilitate, spirit de inițiativa, integritate, lucru în echipa și organizare;
  • Acuratete in modul de lucru, atentie la detalii.

Descrierea jobului

  • Efectueaza activitati de tip arhivare, scanare, copiere, printare si transmitere documente ce fac obiectul activitatii de colectare debite ;
  • Intocmeste note / memo-urilor legate de activitatea Departamentului ;
  • Actualizeaza rapoartele operationale specifice activitatii de colectare debite;
  • Participa si acorda suport in activitatile repartizate de superiorul direct ce tin de colectarea si recuperarea debitelor (actiuni de tip call center, transmitere SMS-uri/notificari de plata, etc.).

Beneficii :
  • oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic si provocator in care competenta, calitatea, pasiunea si creativitatea joaca un rol important;
  • " fruit day " la birou;
  • mediu prietenos și o echipă de profesioniști multinaționali pasionați. Nu fi surprins dacă vorbești cu 16+ naționalități @ TBI Bank!

TBI Bank este un "phygital lender" dedicat consumatorilor, IMM-urilor și comercianților care operează în Bulgaria, România, Germania, Suedia și Polonia. Facem parte din 4finance, unul dintre cele mai mari grupuri de creditare digitale din Europa. Printr-o rețea proprie de 300 de locații, o varietate de canale digitale și o rețea solida de peste 10 000 de locații comerciale, TBI Bank EAD Bulgaria a deservit peste 1 milion de clienți. Numai în 2019, am acordat peste 500 000 de împrumuturi. Modelul nostru de succes și abordarea orientată către client ne-au permis să fim una dintre cele mai profitabile și eficiente bănci din Bulgaria în ultimii 4 ani (Capital K10). Echipa de profesioniști a TBI Bank lucrează intens in directia unui viitor sustinut de tehnologie, pentru a deveni următorul creditor de generatie digitala.

Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos