Asistent Studio - Calcator Textile

EXPLORADO SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte :

- experienta in Curatatorie / Spalatorie Textile
- experienta in utilizarea statiilor de calcat, masini de spalat

Descrierea jobului

Vei lucra impreuna cu echipa noastra de Stilisti in studioul foto unde se realizeaza fotografiile de produs.
Responsabilitatea ta va fi sa receptionezi produse din depozit, sa le dezambalezi si sa le pregatesti de fotografiat (spalat, apretat, calcat).
Dupa sesiunea foto te vei asigura ca produsele se returneaza in depozit in cele mai bune conditii.

We are building a software ecosystem for modern eCommerce, based on the principles of people's natural behavior of exploration, discovery and adventure. Our technological design will form the basis of our own eCommerce store based on gamification, artificial intelligence and predictive analysis.

Publicat 21 apr. 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 21 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos