Publicat 25 Mar 2019 | Reactualizat 22 Apr 2019 | Expiră 25 Apr 2019

ASISTENT STORE MANAGER - CLUJ NAPOCA, SUCEAVA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Are experienta in vanzari sau in conducerea unei echipe in domeniul retail
  • Este responsabil, orientat spre rezultate, bune abilitati de comunicare
  • Detine o buna capacitate de motivare si organizare a unei echipe, avand o atitutine pozitiva
  • Este pasionat de fashion avand un simt estetic dezvoltat cu bune abilitati de expunere a pieselor vestimentare intr-un mod atractiv

Descrierea jobului

Responsabilitati asistent store manager:

  • Ofera suport managerului in coordonarea echipei si activitatile zilnice in magazin
  • Implementeaza solutii pentru optimizarea activitatilor de vanzare in magazin, customer service, fidelizarea clientilor, cresterea targetului comercial
  • Asigura respectarea normelor interne de functionare de catre personalul din subordine
  • Participa la vanzarea propriu-zisa
  • Managementul eficient al stocului de marfa
Oferim :
  • Posibilitatea de a-ti majora salariul de baza, beneficiand de bonus din vanzare
  • Tichete de masa
  • Discount 30% in toate magazinele Colin's
  • Oportunitatea de a participa in programe de dezvoltare in cadrul companiei
  • Contract perioada nedeterminata
  • Sansa de promovare in cadrul companiei

Colin's Romania este parte a EROGLU HOLDING SA, companie producatoare de textile, articole de imbracaminte si vanzarea cu amanuntul in Turcia, Ucraina, Rusia, Germania, Egipt cu un total de angajati in 38 de tari cu peste 600 de magazine. Brandul Colin's a fost infiintat in, in Romania este prezent din 2011. In prezent exista 20 magazine, 10 in Bucuresti si 10 in tara: Craiova, Timisoara, Constanta, Iasi, Brasov, Bacau , Galati, Pitesti si Ploiesti. Fiecare nou magazin deschis este un pas important in strategia de dezvoltare a brandului ce isi propune dublarea numarului de magazine pana la finele anului 2019.

Expirat
ASISTENT STORE MANAGER - CLUJ NAPOCA, SUCEAVA  -  EROGLU ROMANIA S.R.L., COLIN'S

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles