Publicat 28 Ian 2007 | Reactualizat 23 Ian 2007 | Expiră 28 Feb 2007

asistent software

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cunostinte de contabilitate si de informatica, disponibilitate la program prelungit, masina proprie (pentru perioada de proba)

Descrierea jobului

Descrierea jobului: implementare software, asistenta tehnica de specialitate (contabilitate si IT), ofertare servicii software, deplasari in teren (la clienti).
Beneficii: telefon de firma, masina de firma (dupa perioada de proba), pachet salarial motivant salar fix + procente, echipa de colegi tineri si dinamici

companie nationala de productie de software si prestari servicii in IT in administratia publica cu 5 ani de experienta in piata

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

asistent software  -  CONFIDENTIAL