Publicat 15 Nov 2006 | Reactualizat 15 Dec 2006 | Expiră 16 Dec 2006

asistent social

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tribunalul Brasov scoate la concurs 3 posturi asistenti sociali.
Cerinte:
a). să aibă capacitate deplină de exerciţiu;
b). să nu aibă antecedente penale, să nu aibă cazier fiscal;
c). să cunoască limba română, scris şi vorbit;
d). să fie apt din punct de vedere medical şi psihologic pentru exercitarea funcţiei, fapt dovedit pe baza testării medicale şi psihologice de specialitate organizate în acest scop;
e). să se bucure de o bună reputaţie;
f). să fie licenţiat în asistenţă socială;

Descrierea jobului

Depunerea dosarelor pentru înscrierea la concurs se face până la data de 20 decembrie 2006, orele 14.00, la sediul tribunalului Brasov.
Continutul dosarului de inscriere,bibliografia si alte detalii puteti gasi pe site-ul http://www.just.ro sau http://www.just.ro/files/probatiune_22112006/anunt_concurs.doc
Mentionam ca aplicarea on-line este total insuficienta. Inscrirea la concurs se face pe baza de dosar care se va depune la sediul TRIBUNALULUI BRASOV

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

asistent social  -  CONFIDENTIAL