Publicat 19 Iun 2008 | Reactualizat 18 Iul 2008 | Expiră 20 Iul 2008

asistent social

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

absolvent Asistenta Sociala, obligatoriu cunostiinte de limba germana si abilitati de utilizare a computerului, dorinta de implicare pentru asistarea copiilor in situatii dificile.

Descrierea jobului

Responsabilitati: anchete sociale, redactarea rapoartelor lunare si trimestriale privind implementarea planurilor de servicii, comunicarea cu familiile, redactarea de rapoarte anuale si promovarea serviciilor oferite (actualizare pagina web, intalniri cu donatorii, scrisori de multumire)

Oferim: salariu decent, bonuri de masa, program flexibil

Descrierea companiei

Centru de Zi pentru copii din familii cu dificultati.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

asistent social  -  CONFIDENTIAL