Publicat 18 Mar 2008 | Reactualizat 16 Apr 2008 | Expiră 18 Apr 2008

Asistent social

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Organizatie privata nonprofit angajeaza personal pentru urmatoarele posturi:

- asistent social in cadrul departamentului de asistenta sociala;

- asistent social in cadrul unui camin pentru persoane varstnice.

CV-urile si scrisorile de intentie pot fi trimise si via fax la numarul: 021-323.50.35.

Va rugam sa specificati in scrisoarea de intentie postul pentru care va depuneti CV-ul (asistent social in cadrul departamentului de asistenta sociala, sau asistent social in cadrul caminului pentru persoane varstnice).

Pentru alte detalii nu ezitati a ne contacta la telefon: 021-323.55.85.

Descrierea jobului

Cerinte:

- Studii de profil;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Disponibilitate pentru deplasari in afara Bucurestiului - in cazul postului din cadrul departamentului de asistenta sociala;
- Initiativa si spirit de echipa;
- Responsabilitate si devotament;
- Cunostintele de operare calculator reprezinta un avantaj.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent social  -  CONFIDENTIAL