Publicat 25 Oct 2007 | Reactualizat 23 Nov 2007 | Expiră 25 Nov 2007

asistent social

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul socio-uman sau management.
Disponibilitate, profesionism, dorinta de invatare.
Abilitati de comunicare, de planificare si organizare

Descrierea jobului

Responsabilitatile sunt caracteristice unui asistent social care va lucra in domeniul protectiei persoanelor cu handicap. Abilitati de solutionare a cazurilor, de gasire de solutii.

SSMR este o organizatie nonguvernamentale care militeaza pentru drepturile persoanelor cu scleroza multipla. Serviciul furnizat este cel de informare si consiliere.
SSMR este o federatie care-si dasfasoara activitatile la nivel national avand, de asemenea, parteneriate si colaborari europene.

Expirat
asistent social  -  SSMR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles