Publicat 20 Feb 2007 | Expiră 23 Mar 2007

Asistent social

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe: studii superioare finalizate in asistenţă socială, 2 ani vechime în muncă, buna cunoaştere a legislaţiei în domeniu, abilităţi operare PC, abilităţi de comunicare si relationare interumana.

Descrierea jobului

Asociaţia Ovidiu Rom, www.ovid.ro, angajează cu carte de muncă: asistenţi sociali pentru Centrele de consiliere şi sprijin pentru părinţi şi copil din Bucureşti şi din Bacău, normă întreagă.

Responsabilităţi: management de caz, realizarea de anchete sociale, mentinerea legaturii cu familiile, etc.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la e-mail: office@ovid.ro.

Asociatia Ovidiu Rom, infiintata in Aprilie 2004, promoveaza oportunitatile egale pentru persoanele defavorizate din Romania. In prezent, Ovidiu Rom furnizeaza servicii integrate copiilor si familiilor acestora din Bacau, Buhusi, si Bucharest.

Expirat
Asistent social  -  Asociatia Ovidiu Rom