de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Asistent shop manager - contabilitate primara si casierie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte de operare PC si contabilitate;
- experienta anterioara in gestionarea incasarilor;
- atentie la detalii;
- initiativa si asumare;
- cunostinte minime de contabilitate primara;
- atentie distributiva;
- dorinta de autodepasire;
- corectitudine;
- spirit de echipa.

Descrierea jobului

Oferim:
- training si materiale de instruire;
- posibilitatea de a construi o cariera stabila, intr-un colectiv tanar, profesionist;
- beneficii salariale peste medie, corelate cu activitatea profesionala;
- discount de 15% pentru achizitie de produse Diego in interes propriu.

Diego este un important retailer pe piata amenajarilor interioare, cu un numar total de peste 150 de magazine in 4 tari.

Expirat
Asistent shop manager - contabilitate primara si casierie  -  SC Diego Ambient SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles