Publicat 28 Oct 2008 | Reactualizat 26 Nov 2008 | Expiră 28 Nov 2008

Asistent Shop Manager - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* coordonarea unei echipe min 1 ani
* administrarea resurselor materiale min 1 ani
* experineta in vanzari min 2 ani
* cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu)
* studiile superioare constituie un avantaj

Descrierea jobului

* participare la conducerea echipei
* participare la instruirea si evaluarea permanenta a angajatilor
* intocmirea periodica a unor rapoarte de activitate
* implicare in vanzarea produselor si serviciilor
* monitorizarea resurselor materiale ale punctului de lucru
* coordonarea si monitorizarea activitatii magazinului astfel incat sa se atinga obiectivele propuse
* promovarea permanenta a companiei

Euro-GSM - dealer Orange - a fost înfiinţată în 1997 la Cluj-Napoca. În prezent Euro-GSM deţine peste 120 de magazine la nivel naţional şi numără mai mult de 450 de angajaţi. Strategiile de a oferi şi promova o gamă variată de produse şi servicii la înalte standarde de calitate şi profesionalism au determinat dublarea anuală a numărului de clienţi, iar Euro-GSM a devenit, la nivel naţional, una dintre cele mai puternice reţele de magazine din domeniul telecom.

Expirat
Asistent Shop Manager - Bucuresti  -  EURO GSM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles