Asistent Shop&GO

Mega Image - 20 poziții
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.
Vino si tu in #ComunitateaMega!

Ne dorim ca tu sa vii cu:
  • Studii medii finalizate (bacalaureat);
  • Cunoştinţe operare PC, MS Office (Excel, Word) - nivel mediu;
  • Excelente abilităţi de comunicare, organizare, coordonare;
  • Orientare către rezultat, atitudine proactivă, flexibilitate;
  • Responsabilitate şi corectitudine;
  • Dorinţa de a învaţa şi a se dezvolta profesional;
  • Disponibilitate de deplasare.
Ar fi ideal daca ai:
  • Experienţă anterioară (retail, domeniul alimentar);
  • Experientă anterioară în coordonarea unei echipe.

Descrierea jobului

  • Supraveghează şi coordonează activitatea personalului din magazinele Shop&Go;
  • Verifică pregătirea magazinelor pentru deschidere;
  • Efectuează comenzile zilnice de marfă pentru magazine;
  • Instruieşte personalul nou angajat cu privire la particularităţile şi cerinţele locului de muncă ale acestuia;
  • Răspunde de verificarea concordanţei dintre produsele recepţionate şi datele înscrise în documentele aferente;
  • Colaborează cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricăror neclaritaţi sau deficienţe.

Mega Image is the leading supermarket in Bucharest, with a national coverage of over 650 stores. Freshness, convenience, quality are our top priorities, managed by a mega team.

We are more than a supermarket, we are a love brand that inspires you to live as you like.

We are passionate about a healthy lifestyle and we sustain it with healthy products and through sports.

We engage in social causes that matter for the communities where we are part of.

We care about people, diversity and always strive to provide a safety environment for our colleagues.

We always look for solutions to reduce our footprint and give back to the communities.

Be ready to inspire us too!

Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos