ASISTENT SERVICII CLIENTI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:

- Esti o persoana sociabila si ai bune abilitati de comunicare;
- Esti dinamica, motivate de rezultate si deschisa noilor provocari;
- Dai dovada de rabdare si atentie la detalii;
- Esti la inceput de drum profesional si vrei sa te dezvolti intr-un mediu stabil, prietenos si in acelasi timp profesionist;
- Esti creativ si ai gandire critica pentru a lua cele mai bune decizii.

Descrierea jobului

Vei desfasura urmatoarele activitati:

- Preiei apeluri telefonice;
- Preiei mesaje de pe toate canalele de comunicare;
- Oferi asistenta, suport tehnic si rezolvi situatii tensionate sau reclamatii;
- Oferi informatii despre produsele si serviciile companiei;
- Promovezi produsele si serviciile companiei;
- Raspunzi solicitarilor scrise sau telefonice (e-mail, telefon, whatsapp, facebook);
- Procesezi comenzi, completezi si inregistrezi rapoarte;
- Actualizezi baza de date;
- Identifici probleme semnalate si cauti solutii;
- Redirectionezi apeluri catre departamentele responsabile;
- Prioritizezi taskurile.

Ce poti castiga?

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru flexibil, placut, colegial;
- Oportunitate de a lucra intr-o firma cu prestigiu solid in domeniu;
- Reale posibilitati de avansare;
- Stabilitate profesionala si siguranta financiara pe termen lung.

Grupul Opti-plus Vision numara 50 cabinete de optica, 23 dintre acestea localizate in Bucuresti, situandu-ne astfel pe unul dintre primele locuri in randul firmelor de profil din Romania. " Vederea dumneavoastra este in fiecare zi grija noastra !" - este moto-ul Opti-Plus, transformat in misiunea nostra de zi cu zi. Formam o echipa tanara, ambitioasa, alcatuita exclusiv din profesionisti care cauta in fiecare zi performanta si satisfacerea nevoilor vizuale ale clientilor nostri.

Indrazneste, nu te asteapta un job, ci o cariera!

Publicat 30 iun. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos