Publicat 16 Iul 2007 | Reactualizat 22 Iul 2007 | Expiră 23 Iul 2007

ASISTENT SEF SERVICIU TEHNIC 10.06

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare, avantaj studii de specialitate;
* Cunostinte avansate MsOffice (Word, Excel);
* Experienta minima pe un post similar;

Candidata ideala trebuie sa aiba abilitati de comunicare si relationare, sa fie organizata, ordonata, serioasa, atenta, amabila.

Descrierea jobului

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Tine agenda zilnica de lucru a Sefului Serviciului Tehnic;
* Tine evidentele documentatiilor tehnice, evidenta materialelor, evidenta contractelor si urmarirea acestora;
* Informarea clientilor interesati asupra ofertelor firmei;
* Are relatii de colaborare cu furnizorii de materiale;
* Gestioneaza corespondenta firmei.

BENEFICII:

Salariul NET lunar este de 1600-1800 RON.
In perioada de proba se ofera un salariu de 1400-1600 RON.
Se ofera telefon.
Exista reale posibilitati de promovare, in cadrul serviciului tehnic.
Program de lucru L-V, 8.00-18.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

MEDIA MARKET-Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Uman

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 2, zona Polona.

Modalitate de inscriere:
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79.

Expirat
ASISTENT SEF SERVICIU TEHNIC 10.06  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY