Publicat 19 Sep 2006 | Reactualizat 18 Oct 2006 | Expiră 20 Oct 2006

Asistent Sales

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Spirit comunicativ
Spirit de lider
Corectitudine
Implicare si seriozitate

Descrierea jobului

Intermediaza contractele de vanzare-cumparare ale clientilor
Prezinta imobilele
Incheie contracte intre vanzator si cumparator

Agentia imobiliara MADDOX a aparut la finele anului 2005 in ideea de a transmite clientiilor un sistem de informatie care sa satisfaca toate cerintele la standardele cele mai ridicate.Dupa ani multi de experienta si studiu in strainatate am hotarat sa intram cu aceasta afacere pe piata romaneasca intrucat cerintele clientilor vor fi din ce in ce mai mari.De asemenea va oferim o vasta oferta de achizitionare de terenuri pe teritoriul Romaniei in vederea derularii unei afaceri sau a unei constructii imobiliare.Pentru cei interesati firma se ocupa la cererea clientului de orice tranzactie imobiliara indiferent de zona tarii, punandu-va la dispozitie toate informatiile de care dvs. aveti nevoie.

Expirat
Asistent Sales  -  SC.SOCAMI PROMOTION.SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles