Publicat 19 Feb 2008 | Reactualizat 19 Mar 2008 | Expiră 21 Mar 2008

ASISTENT SALES MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii universitare, preferabil studii tehnice
Limba engleză obligatoriu
Limba germana reprezinta un plus
Abilitati excelente de operare PC : word, EXCEL,email, internet
Experienta pe un post similar minim 3 ani
Abilitati de organizare, comunicare si relationare
Profesionalism, spirit de initiativa
Capabil sa lucreze bine in echipa, dar si independent
Prezenta agreabila, dinamica.

Descrierea jobului

Centralizare documente interne si oferte de la furnizor;
Intocmire si consolidare rapoarte si analize de vanzari;
Urmareste derularea planurilor de actiune si a campaniilor propuse, conform cerintelor directorului de vanzari;
Analizeaza si transmite situatiile periodice necesare atingerii obiectivelor stabilite;
Intocmirea de rapoarte si informarea zilnica a Directorului de vanzari despre situatia vanzarilor/ incasarilor;
Raportare lunara si activitati generale de asistent administrativ;

Postul ofera excelente oportunitati de cariera pentru persoanele dornice sa se afirme in domeniul vanzarilor DIY.

Einhell Romania este filiala locala a firmei Einhell AG din Germania, lider in domeniul DYI (scule electrice si masini de gradinarit) www.einhell.ro
Contact:
E-mail : office@einhell.ro
Tel.: 021-318.55.44

Expirat
ASISTENT SALES MANAGER  -  Einhell Romania