Publicat 03 Aug 2020 | Reactualizat 31 Aug 2020 | Expiră 03 Sep 2020

Asistent Resurse Umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cu spirit analitic
    Abordează orice problemă până la soluționarea integrală a acesteia;
  • Responsabil
    Dă dovadă de auto-motivație și perseverență pentru a finaliza în mod rapid și eficient orice atribuție;
  • Organizat
    Elaborează planuri bine puse la punct pentru îndeplinirea activităților;
  • Orientat către rezultate
    Stabilește parametri de performanță și depune în mod constant eforturi pentru a atinge cât mai rapid și eficient rezultatele propuse;
  • Adaptabil
    Deschis la schimbarea metodei de lucru sau a abordării pentru a atinge un obiectiv sau a îndeplini în mod corect o sarcină de lucru;
  • Bun comunicator
    Expune opiniile într-un mod adecvat pentru context și interlocutor, pune întrebări deschise care îi încurajează pe ceilalți să îşi exprime punctul de vedere, abordează cu tact neînțelegerile și oferă feedback într-o manieră pozitivă;
  • Energic, jovial si pozitiv.

Descrierea jobului

  • Resurse Umane
    - Centralizezi pontajele lunare pentru calculul salarial;
    - Planifici şi ţii evidenţa zilelor de concediu;
    - Întocmești rapoarte periodice (statistici, indicatori HR si alte statistici cerute de management);
    - Gestionezi, la cerere, dosarele de personal;
    - Participi la procesul de recrutare (identificarea și administrarea canalelor de recrutare, selectarea și contactarea candidaților, anunțarea rezultatelor proceselor de selecție etc);
    - Participi la procesul de integrare și formare pentru noii colegi;
    - Identifici și organizezi cele mai potrivite programe de motivare (teambuilding-uri, activităţi lunare, etc.);
    - Participi activ la îmbunătățirea proceselor HR;
    - Te implici activ în menţinerea unui climat prietenos şi mediezi conflictele din colectiv dacă e cazul
  • Administrativ si Secretariat
    - Iţi însuşeşti procedurile de lucru privind Prelucrarea datelor cu caracter personal şi răspunde de însuşirea şi - respectarea acestor proceduri;
    - Răspunzi de preluarea/comunicarea/păstrarea în condiţii de siguranţă a documentelor care conţin date cu caracter personal;
    - Organizezi întâlniri, evenimente, conferinţe;
    - Asiguri protocolul în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerinţele managerilor;
    - Păstrezi programul de întâlniri al companiei, stabileşti întâlniri la cererea managerilor, redactezi documentele necesare bunei desfasurari a intalnirilor;
    - Ţii evidenţa echipamentelor de lucru din cadrul companiei (inclusiv asigurari, garanţii, revizii echipamente si masini);
    - Asiguri achizitionarea de produse şi servicii în domeniul administrativ (papetarie, materiale de protocol, apa, consumabile etc);
    - Menţii legatura cu firma de curăţenie şi/sau alţi subcontractanţi şi le supraveghezi activitatea când situaţia o impune.
  • Ce vei gasi la noi?
    - Un loc în care ideile tale sunt ascultate întotdeauna, nevoile tale sunt o prioritare, iar succesele, recunoscute si apreciate;
    - Un mediu de lucru în care creșterea profesională prin proiecte interesante, formări și îndrumare managerială se bucură de susținere absolută;
    - Un colectiv consolidat și primitor, care contribuie cu generozitate la integrarea și evoluția ta în companie;
  • Beneficiile Sevio
    - Credem in echilibrul muncă-viaţă personală de aceea oferim un program flexibil unde iţi poţi începe ziua oricând între 8:00 – 11:00 am şi o poţi finaliza 4:00 – 7:00 pm (cu respectarea numărului de ore de muncă specificat in contract);
    - Daca eşti o persoană care nu-şi petrece nici o zi fără sport, oferim un abonament 7Card cu care poţi avea acces la săli de sport, piscine, studiouri de dans, etc.;
    - Mai şi petrecem din când în când – Tradiţional in tembuilding-ul anual şi la petrecerea de Crăciun, dar si la petreceri organizate spontan.
    - Camera de relaxare – unde poţi socializa cu colegii;
    - Ceai si cafea – pentru o zi plină de energie

Meriți să te alături unei echipe în care generozitatea, respectul, cinstea, simplitatea, exemplaritatea și coerența sunt modul în care ne raportăm unii la alții și la tot ceea ce facem în fiecare zi.

Company details Sevio is a Romanian IT company founded in 2014. Our main focus is to develop groundbreaking advertising technologies. We teach the businesses how to walk, we give them wings, and if a client has an idea, we will work to make it happen. We are currently managing our own projects and we are proud to represent "Coinzilla", the top advertising solution in the cryptocurrency industry. We are passionate about what we do, we always strive to get to new and improved results, and we’re eager to feel the success. The best thing is that the Sevio team intends to extend itself in the next year. So, if you share the same values as us, you belong to our team.

About Coinzilla Coinzilla is a leading crypto & finance display advertising network that provides advertising solutions for businesses. Since our launch in 2016 we signed hundreds of partnerships with well-known businesses from the finance & cryptocurrency network, and we aim to continue our journey towards working together with all the major websites in the industry.

Transmițând datele dvs personale către noi, prin e-mail la orice adresă de e-mail cu terminarea @sevio.com, printr-un anunț publicitar postat pe alte site-uri și/sau rețele sociale (Linkedin, Facebook, etc.), apelând numerele de telefon comunicate, sunteți de acord în mod explicit și neechivoc că aceste date vor fi prelucrate de către societatea SEVIO SOLUTIONS S.R.L doar în scopul procesului de recrutare. Pentru orice referire privind prelucrarea datelor cu caracter personal de către noi, vă rugăm contactați [email protected]

Expirat
Asistent Resurse Umane  -  SC SEVIO SOLUTIONS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles