Publicat 19 Iul 2019 | Expiră 19 Iul 2019

Asistent Resurse Umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim o persoana pasionata de Resurse Umane, care sa se alature echipei noastre.
Cerinte:

  • Studii superioare de psihologie sau resurse umane finalizate
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
  • Persoana energica, pozitiva, usor adaptabila la contexte noi
  • Atentie la detalii, analiza si sinteza, orientare catre rezultate
  • Dorinta de a invata si a se dezvolta
  • Cunostinte minime cu privire la procesul de recrutare
  • Intelegerea practicilor HR

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Realizarea descrierii joburilor vacante si promovarea anunturilor
  • Identificarea potentialilor candidati pentru pozitiile vacante;
  • Screening de CV-uri;
  • Contactarea candidatilor si planificarea interviurilor;
  • Elaborarea short list-ului si sustinerea interviurilor;
  • Oferirea de feedback candidatilor cu privire la statusul procesului de recrutare;
  • Participarea activa, impreuna cu echipa, la indeplinirea strategiei de recrutare
Beneficii:
Castig progresiv
Activitate dinamica, provocatoare
Oportunitati de dezvoltare in cariera

IMPAKT HR este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane, care ofera suport companiilor să se dezvolte, prin servicii profesionale personalizate nevoilor lor.

Oferim servicii inovative si complete de recrutare si selectie, dezvoltare si formare si evaluare de performante.

Expirat
Asistent Resurse Umane  -  IMPAKT HR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles