Asistent Resurse Umane-Perioada determinata

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta pe un post similar minim un an
- Cunoastere program REVISAL
- Persoana serioasa, empatica si cu simtul raspunderii
- Persoana rezistenta la stres si organizare
- Persoana autonoma cu spirit de initiativa
- Excelente abilitati de comunicare atat scris cat si vorbit

Descrierea jobului

- Intocmirea si administrarea dosarelor de personal
- Centralizarea si verificarea documentelor necesare angajarii
- Gestionarea activitatii privind Medicina Muncii( programarea vizitelor medicale)
- Pregatirea documentelor angajarii(Fisa dePost, CIM,Acte Aditionale,Asig. medicale,etc.)
- Evidenta concediilor de Odihna(cerere, inregistrare, arhivare)
- Asigura suport in diferite alte activitati in departamentul administrativ

AIM SOLUTION SERV Ltd. a fost înființată în 2003 și prin parteneriate care au fost realizate pe și pentru piața românească. AIM a devenit un furnizor important de sisteme de plată electronică și soluții de întreținere pentru utilizatorul corporativ, în special pentru sectorul bancar. Numărul de înregistrare AIM la Registrul Comerțului este J40/4550/2003 și numărul de TVA RO 15341693. Soluțiile oferite de AIM le permit clienților noștri să ofere utilizatorilor finali tehnologia necesară care le ușurează operațiunile. În același timp, prin utilizarea soluțiilor de tip self-service, instituțiile financiare pot economisi costuri și pot îmbunătăți satisfacția clienților. Asistăm clienții noștri să implementeze diferite soluții, de la tranzacții cu numerar prin ATM-uri sau chioșcuri până la tranzacții POS sau aplicații de self-service cu valoare adăugată. Echipamente și Servicii conexe
Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos